מי אמר IT ולא קיבל?

 

נתחיל מההתחלה: מה זה IT?

כל מה שקשור לתכנון, הקמה ותפעול של מערכת המחשוב בעסק ובארגון.

מחשבים הם חלק בלתי נפרד מהארגון היות וברובם המוחלט של הארגונים, כל המידע, התקשורת, ניהול הלקוחות, ניהול המשימות, שיתוף הקבצים, מערכת הנהלת החשבונות – כל אלה, מסתמכים על מחשבים. שירותי המחשוב הם כמו מחלקה נוספת בארגון, והמחשבים הם כמו עובדים בארגון: חשוב שייתנו את התפוקה הטובה ביותר, עם מינמום בלאי ותקלות ומקסימום יעילות.

כל טיפול בתקלה או בלאי פוגעים ביעילות הארגון היות והם משליכים על כלל הפעילות בו.

ולכן, שווה להשקיע בשירותי IT.

שירותי IT למעשה קשורים לתכנון, הקמה ותפעול של מערכת המחשוב בעסק. כששרותי הIT טובים, עובדי הארגון יבצעו את עבודתם בצורה יעילה, בטוחה, נוחה והכי חשוב – מהירה.

שירות IT מצוין הוא כזה שלוקח בחשבון את הצרכים הארגוניים, תוואי העבודה

והמטרות העסקיות שלכם ודרכם מאפיין את צרכי מערכות המידע, התשתיות, החומרה,התקשורת באופן כזה שהמחשוב ישרת את העסק שלכם כמו שצריך.

חשוב להבין שיעילותן של מערכות הIT בחברה הן בתעדוף גבוה ויעזרו לכם לצמצם הוצאות ולהפוך תהליכים לפשוטים יותר.

ב- R.D Tech תקבלו ייעוץ אסטרטגי מקיף לתחום הIT, ע"י תכנון חכם מראש שיעזור לכם לצמצם הוצאות בעסק, לתת שירות טוב ללקוחות שלכם ולשפר את התהליכים בארגון.

את ייעוץ הIT אנחנו מגבשים לאחר בדיקה מקיפה של תשתיות המחשוב ומערכות הIT הקיימות. אנשי המחשוב שלנו מבצעים מיפוי יסודי של השרתים ותחנות העבודה ויידע לעשות התאמה מחדש, שתעזור להתייעלות המערכות, נוסף לבדיקה וניתוח תחום אבטחת המידע ואיכות הגיבויים בעסק שלכם.

בנוסף, ב- R.D Tech תוכלו לקבל שירות ניהול רשתות ארגוניות מבוססות טכנולוגיה מבית Microsoft. כבעל עסק העובד עם רשת ארגונית או בתצורה של שרת ותחנות עבודה- חשוב לוודא שהתשתית שלך מתאימה לצורכי הארגון בצורה מיטבית ויעילה על מנת לפשט תהליכים ולחסוך במשאבים.

התחומים בהם אנחנו עוסקים בניהול רשתות:

  • תכנון ועיצוב פריסת רשת תקשורת
  • יישום והקמת תשתיות למערכות מידע (IT)
  • התקנת ותחזוקת מערכות הפעלה
  • תכנון קיבולת והתאמת רוחב פס
  • הפעלת כלי ניתוח ובקרה, כוונון רשתות וניהול הגדרות רשת
  • הנחיות ואישום לספקי אינטרנט (ISP) וספקי תשתית
  • תחזוקה שוטפת ומונעת של הרשת על כל היבטיה